NANOSMDCH010F-02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOSMDCH010F-02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.NANOSMDCH010F-02.pdf2.NANOSMDCH010F-02.pdf3.NANOSMDCH010F-02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NANOSMDCH010F-02 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 100ms Πάχος (Max) 0.028" (0.70mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.59mm) Σειρά PolySwitch®, nanoSMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 10 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 1.1 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Αλλα ονόματα NANOSMDCH010F-02DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 350mA Τρέχουσες - Max 10A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA εγκρίσεις -