NANOSMDC050F/13.2-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
NANOSMDC050F/13.2-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.NANOSMDC050F/13.2-2.pdf2.NANOSMDC050F/13.2-2.pdf3.NANOSMDC050F/13.2-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NANOSMDC050F/13.2-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Max 13.2V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 100ms Πάχος (Max) 0.029" (0.74mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά PolySwitch®, nanoSMD
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 200 mOhms Ακροαματικότητα -