MINISMDC260F/13.2-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC260F/13.2-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 13.2V 2.6A 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.MINISMDC260F/13.2-2.pdf2.MINISMDC260F/13.2-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINISMDC260F/13.2-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 13.2V 2.6A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161816 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MINISMDC260F/13.2-2.pdf2.MINISMDC260F/13.2-2.pdf
Τάσης - Max 13.2V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 5s Πάχος (Max) 0.060" (1.52mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Σειρά PolySwitch®, miniSMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 50 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 15 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Αλλα ονόματα MINISMDC260F/13.2-2DKR
MINISMDC260F/13.2DKR
MINISMDC260F/13.2DKR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 13.2V 2.6A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 5A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 2.6A εγκρίσεις CSA, TUV, UL