MINISMDC200F/16-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC200F/16-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Φύλλα δεδομένων: 1.MINISMDC200F/16-2.pdf2.MINISMDC200F/16-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINISMDC200F/16-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 183226 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MINISMDC200F/16-2.pdf2.MINISMDC200F/16-2.pdf
Τάσης - Max 16V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 5s Πάχος (Max) 0.048" (1.22mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά PolySwitch®, miniSMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 85 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 20 mOhms