MASM-14R-15-20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MASM-14R-15-20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Φύλλα δεδομένων: 1.MASM-14R-15-20.pdf2.MASM-14R-15-20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MASM-14R-15-20 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73270 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MASM-14R-15-20.pdf2.MASM-14R-15-20.pdf
Τάση - εναλλαγή DC 200V Τάση - εναλλαγή AC 140V
Τύπος Glass Body Στυλ λήξης Gull Wing
Μέγεθος - Σώμα 0.090" Dia x 0.551" L (2.28mm x 14.00mm) Σειρά MASM-14
Χρόνος αποδέσμευσης 0.2ms Εύρος έκδοσης -
Ισχύς - Ονομαστική 10W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Αλλα ονόματα F6694
F6694-ND
F6694CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Λειτουργήστε Ώρα 0.6ms Λειτουργία εύρους 15 ~ 20AT
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.760" (19.30mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.112" (2.85mm)
Λεπτομερής περιγραφή Glass Body Reed Switch SPST-NO 15 ~ 20AT Operate Range 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140V Surface Mount Τρέχουσα - Εναλλαγή 350mA (AC), 500mA (DC)
Τρέχουσα - Μεταφορά 1A (DC) Κύκλωμα SPST-NO
χωρητικότητα 0.3pF