MASM-14R-10-15
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MASM-14R-10-15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Φύλλα δεδομένων: 1.MASM-14R-10-15.pdf2.MASM-14R-10-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MASM-14R-10-15 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71825 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MASM-14R-10-15.pdf2.MASM-14R-10-15.pdf
Τάση - εναλλαγή DC 200V Τάση - εναλλαγή AC 140V
Τύπος Glass Body Στυλ λήξης Gull Wing
Μέγεθος - Σώμα 0.090" Dia x 0.551" L (2.28mm x 14.00mm) Σειρά MASM-14
Χρόνος αποδέσμευσης 0.2ms Εύρος έκδοσης -
Ισχύς - Ονομαστική 10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)