LFG600201PQDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG600201PQDINR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: LFG600201PQDINR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFG600201PQDINR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3598 pcs Φύλλο δεδομένων LFG600201PQDINR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal, Pressure Plate
Σειρά LF Αλλα ονόματα LFG60020-1PQDINR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 0.406" Dia x 1.406" L (10.3mm x 35.7mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class G
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 20A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 20A