LFG600153PQDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG600153PQDINR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 15A DIN RAIL
Φύλλα δεδομένων: LFG600153PQDINR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFG600153PQDINR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 15A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1380 pcs Φύλλο δεδομένων LFG600153PQDINR.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal, Pressure Plate
Σειρά LF Αλλα ονόματα LFG60015-3PQDINR
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 0.406" Dia x 1.311" L (10.3mm x 33.3mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class G
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 15A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail τρέχουσα Αξιολόγηση 15A