LCFE160804A550TG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 4LN 100MA 55 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LCFE160804A550TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LCFE160804A550TG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CMC 4LN 100MA 55 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 361941 pcs Φύλλο δεδομένων LCFE160804A550TG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά LCFE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), 10 Lead Αλλα ονόματα F10201TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 55 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.022" (0.55mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά ESD
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 55 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 6 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 6 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -