LCFE121002H900TG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LCFE121002H900TG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LCFE121002H900TG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 957919 pcs Φύλλο δεδομένων LCFE121002H900TG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.050" L x 0.039" W (1.27mm x 1.00mm) Σειρά LCFE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0504 (1210 Metric), 6 Lead Αλλα ονόματα F10198TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.026" (0.65mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά ESD
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 6 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 6 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 100mA εγκρίσεις -