LA70QS7004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 700A 700VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70QS7004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 132 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 132 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70QS7004
Αριθμός εξαρτήματος LA70QS7004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 700A 700VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 132 pcs Φύλλο δεδομένων LA70QS7004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia x 2.843" L (63.50mm x 72.20mm) Σειρά POWR-GARD® LA70QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70QS700-4
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 700A