LA70QS6004K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 600A 700VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70QS6004K.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 192 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 192 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70QS6004K
Αριθμός εξαρτήματος LA70QS6004K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 600A 700VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 192 pcs Φύλλο δεδομένων LA70QS6004K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm) Σειρά POWR-GARD® LA70QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70QS600-4K
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 600A