LA70QS1004
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 100A 700VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70QS1004.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 564 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70QS1004
Αριθμός εξαρτήματος LA70QS1004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 100A 700VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 564 pcs Φύλλο δεδομένων LA70QS1004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Σειρά POWR-GARD® LA70QS
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70QS100-4
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 100A