LA70QS10022F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/700VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70QS10022F.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 737 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70QS10022F
Αριθμός εξαρτήματος LA70QS10022F Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 100A 690VAC/700VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 737 pcs Φύλλο δεδομένων LA70QS10022F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 690V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm) Σειρά POWR-GARD® LA70QSF
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70QS100-22F
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 100A