LA70Q4504
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LA70Q4504
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 450A 700VAC/650VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70Q4504.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 157 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70Q4504
Αριθμός εξαρτήματος LA70Q4504 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 450A 700VAC/650VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157 pcs Φύλλο δεδομένων LA70Q4504.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 650V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia x 2.843" L (63.50mm x 72.20mm) Σειρά LA70Q
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70Q450-4
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 450A