LA70Q3004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LA70Q3004
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 300A 700VAC/650VDC
Φύλλα δεδομένων: LA70Q3004.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 324 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LA70Q3004
Αριθμός εξαρτήματος LA70Q3004 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 300A 700VAC/650VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 324 pcs Φύλλο δεδομένων LA70Q3004.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 650V Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm) Σειρά LA70Q
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Αλλα ονόματα LA70Q300-4
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 300A