KLKR.250TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR.250TS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKR.250TS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKR.250TS
Αριθμός εξαρτήματος KLKR.250TS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3063 pcs Φύλλο δεδομένων KLKR.250TS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" Dia x 1.500" L (10.40mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKR
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα KLKR.250TSLF
KLKR.250TSLF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Τάξη CC Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Motor Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KLKR.250T
KLKR.250T