KLKR.200T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR.200T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: KLKR.200T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKR.200T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKR.200T
Αριθμός εξαρτήματος KLKR.200T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4283 pcs Φύλλο δεδομένων KLKR.200T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKR
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα KLKR 2/10A
KLKR.200
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA