KLKD03.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD03.5H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: KLKD03.5H
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 3.5A 600VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKD03.5H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKD03.5H
Αριθμός εξαρτήματος KLKD03.5H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 3.5A 600VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6919 pcs Φύλλο δεδομένων KLKD03.5H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKD
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα KLKD03.5HLF
KLKD03.5HLF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 12.417
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 0.0613 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A