KLKD025.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD025.HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKD025.HXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKD025.HXR
Αριθμός εξαρτήματος KLKD025.HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6257 pcs Φύλλο δεδομένων KLKD025.HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKD
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα KLKD 25A-R
KLKD025.HXRLF
KLKD025.HXRLF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 834.529
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 0.003532 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 25A