KLKD010.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD010.HXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKD010.HXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKD010.HXR
Αριθμός εξαρτήματος KLKD010.HXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6216 pcs Φύλλο δεδομένων KLKD010.HXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKD
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα KLKD 10A-R
KLKD010.HXRLF
KLKD010.HXRLF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 278.39
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 0.0128 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 10A