KLKD01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD01.5T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: KLKD01.5T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: KLKD01.5T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KLKD01.5T
Αριθμός εξαρτήματος KLKD01.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 1.5A 600VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4730 pcs Φύλλο δεδομένων KLKD01.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Σειρά POWR-GARD® KLKD
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα KLKD 1-1/2A
KLKD01.5
KLKD1.5
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 2.89
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 0.134 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A