FT600-1250-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FT600-1250-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC 2SMD
Φύλλα δεδομένων: FT600-1250-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FT600-1250-2
Αριθμός εξαρτήματος FT600-1250-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6005 pcs Φύλλο δεδομένων FT600-1250-2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.122" W x 0.122" H (10.20mm x 3.10mm x 3.10mm)