FT600-0500-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FT600-0500-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 500MA 600VAC 2SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FT600-0500-2
Αριθμός εξαρτήματος FT600-0500-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 500MA 600VAC 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5331 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.122" W x 0.122" H (10.20mm x 3.10mm x 3.10mm)
Σειρά FT600, Raychem Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block
Αλλα ονόματα D97371-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount Χαρακτηριστικά -
DC κρύο αντίσταση 0.5 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 60A