FLNR060.T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR060.T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR060.T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR060.T
Αριθμός εξαρτήματος FLNR060.T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7475 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR060.T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα F1034
FLNR 60
FLNR060
FLNR060T
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 60A