FLNR050.TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR050.TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR050.TXID
Αριθμός εξαρτήματος FLNR050.TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7483 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR050.TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLNR 50ID
FLNR050ID
FLNR50ID
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 50A