FLNR02.5T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR02.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR02.5T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR02.5T
Αριθμός εξαρτήματος FLNR02.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6988 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR02.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLNR 2-1/2A
FLNR02.5
FLNR2.5
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A