FLNR01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FLNR01.5T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 1.5A 250VAC/125VDC
Φύλλα δεδομένων: FLNR01.5T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FLNR01.5T
Αριθμός εξαρτήματος FLNR01.5T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 1.5A 250VAC/125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7316 pcs Φύλλο δεδομένων FLNR01.5T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Σειρά POWR-GARD® FLNR
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα FLNR 1-1/2A
FLNR01.5
FLNR1.5
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A