CG2470LSSNTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT
Φύλλα δεδομένων: CG2470LSSNTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CG2470LSSNTR
Αριθμός εξαρτήματος CG2470LSSNTR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 470V 20KA SURFACE MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58883 pcs Φύλλο δεδομένων CG2470LSSNTR.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 470V Ανοχή -
Σειρά CG2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, Radial SMT Bend Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 470V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CG2470LSTR
CG2470LSTR
Σε απόθεμα: 70531 pcs
Κατεβάστε: CG2470LSTR.pdf
RFQ
CG252U016R2C
CG252U016R2C
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP ALUM 2500UF 16V SCREW
Σε απόθεμα: 6436 pcs
Κατεβάστε: CG252U016R2C.pdf
RFQ
CG2470
CG2470
Περιγραφή: GDT 470V 20KA
Κατεβάστε: CG2470.pdf
CG2470SN
CG2470SN
Περιγραφή: GDT 470V 20KA
Κατεβάστε: CG2470SN.pdf
CG2470L
CG2470L
Περιγραφή: GDT 470V 20KA THROUGH HOLE
Κατεβάστε: CG2470L.pdf
CG2470LS
CG2470LS