CG2470L-07
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2470L-07 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 470V 20KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: CG2470L-07.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CG2470L-07
Αριθμός εξαρτήματος CG2470L-07 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 470V 20KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82265 pcs Φύλλο δεδομένων CG2470L-07.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 470V Ανοχή -
Σειρά CG2 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 470V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole