BBRF750-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BBRF750-2
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 99V 750MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BBRF750-2
Αριθμός εξαρτήματος BBRF750-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 99V 750MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5306 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Max 99V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 60s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά PolySwitch®
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 1.2 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 400 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα A26939-000
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 99V 750mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 1.5A
Τρέχουσες - Max 20A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 750mA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RXE025
RXE025
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 72V 250MA RADIAL
Σε απόθεμα: 5177 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BBR-S
BBR-S
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: SSR PROTECTIVE COVER
Κατεβάστε: BBR-S.pdf
RFQ
VTP170XSF
VTP170XSF
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 16V 1.7A STRAP
Κατεβάστε: VTP170XSF.pdf
BBR350
BBR350
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 350MA RADIAL
Κατεβάστε:
BBR
BBR
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: SSR PROTECTIVE COVER 1= 25
Κατεβάστε: BBR.pdf
PTGL09AS3R3K4B51A0
PTGL09AS3R3K4B51A0
Κατασκευαστές: Murata Electronics
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 3.3OHM DISC
Κατεβάστε: PTGL09AS3R3K4B51A0.pdf
SMD1210P020TFA
SMD1210P020TFA
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 30V 200MA 1210
Κατεβάστε: SMD1210P020TFA.pdf
BBRF750
BBRF750