702R1C8.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 70A 8.25KVAC
Φύλλα δεδομένων: 702R1C8.25.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 186 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 702R1C8.25
Αριθμός εξαρτήματος 702R1C8.25 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 70A 8.25KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 186 pcs Φύλλο δεδομένων 702R1C8.25.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 8.25kV Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 15.875" L (76.20mm x 403.23mm)
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 70A