702R1C5.5XW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 70A 5.5KVAC
Φύλλα δεδομένων: 702R1C5.5XW.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 207 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 702R1C5.5XW
Αριθμός εξαρτήματος 702R1C5.5XW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 70A 5.5KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 207 pcs Φύλλο δεδομένων 702R1C5.5XW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia x 17.875" L (76.20mm x 454.03mm)
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 70A