5.0SMDJ60A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ60A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ60A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ60A
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ60A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83455 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ60A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 60V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 96.8V
Τάση - Ανάλυση (Min) 66.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 5.0SMDJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 5.0SMDJ60ADKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 51.7A
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ6.5AS
5.0SMDJ6.5AS
Περιγραφή: TVS 5KW 6.5V 5%UNI DO-214AB TR13
Σε απόθεμα: 79651 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ6.5AS.pdf
RFQ
5.0SMDJ6.5A-H
5.0SMDJ6.5A-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 6.5V 5KW UNIDIR SMC
Κατεβάστε: 5.0SMDJ6.5A-H.pdf
RFQ
5.0SMDJ60A
5.0SMDJ60A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.