5.0SMDJ6.5CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ6.5CAS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS 5KW 6.5V 5%BI DO-214AB TR13
Φύλλα δεδομένων: 5.0SMDJ6.5CAS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5.0SMDJ6.5CAS
Αριθμός εξαρτήματος 5.0SMDJ6.5CAS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS 5KW 6.5V 5%BI DO-214AB TR13 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78513 pcs Φύλλο δεδομένων 5.0SMDJ6.5CAS.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.22V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 5.0SMDJ-S
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 446.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5.0SMDJ60A
5.0SMDJ60A
Περιγραφή: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Σε απόθεμα: 83455 pcs
Κατεβάστε: 5.0SMDJ60A.pdf
RFQ
5.0SMDJ6.5AS
5.0SMDJ6.5AS
Περιγραφή: TVS 5KW 6.5V 5%UNI DO-214AB TR13
Κατεβάστε: 5.0SMDJ6.5AS.pdf
RFQ
5.0SMDJ6.5CA
5.0SMDJ6.5CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIO TVS VWM 6.5V 5KW BIDIR SMC