300E3CL15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 300A 15.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 300E3CL15.5.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 34 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 34 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 300E3CL15.5
Αριθμός εξαρτήματος 300E3CL15.5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 300A 15.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34 pcs Φύλλο δεδομένων 300E3CL15.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 21.130" L x 3.000" W x 11.560" H (536.70mm x 76.20mm x 293.62mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 300A