300E3C15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 300A 15.5KVAC
Φύλλα δεδομένων: 300E3C15.5.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 55 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 300E3C15.5
Αριθμός εξαρτήματος 300E3C15.5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 300A 15.5KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 55 pcs Φύλλο δεδομένων 300E3C15.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 18.875" L x 3.000" W x 9.750" H (479.43mm x 76.20mm x 247.65mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 300A