250S130VMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250S130VMR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 250S130VMR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250S130VMR
Αριθμός εξαρτήματος 250S130VMR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4928 pcs Φύλλο δεδομένων 250S130VMR.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 2s Πάχος (Max) 0.126" (3.20mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" L x 0.272" W (6.10mm x 6.90mm) Σειρά POLY-FUSE®, 250S
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 20 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 4 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα F3524CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 130mA Ih Surface Mount 2-SMD Τρέχουσες - Trip (It) 260mA
Τρέχουσες - Max 3A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 130mA