250S130-RBDR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250S130-RBDR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 250S130-RBDR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250S130-RBDR
Αριθμός εξαρτήματος 250S130-RBDR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 134475 pcs Φύλλο δεδομένων 250S130-RBDR.pdf
Τάσης - Max 60V (250V Int) Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 700ms Πάχος (Max) 0.146" (3.70mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.291" W (9.40mm x 7.40mm) Σειρά POLY-FUSE®, 250S
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 20 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 9 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 250S130-RB
F3522TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 130mA Ih Surface Mount 2-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 260mA Τρέχουσες - Max 3A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 130mA εγκρίσεις cURus, TUV
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
250S130-RCDR
250S130-RCDR
Σε απόθεμα: 161976 pcs
Κατεβάστε: 250S130-RCDR.pdf
RFQ
250RC
250RC
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE 250A TRACTION (1)