250E3CL15.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 250A 1.55KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 250E3CL15.5.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 39 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250E3CL15.5
Αριθμός εξαρτήματος 250E3CL15.5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 250A 1.55KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39 pcs Φύλλο δεδομένων 250E3CL15.5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 1.55kV Μέγεθος / Διαστάσεις 21.130" L x 3.000" W x 11.560" H (536.70mm x 76.20mm x 293.62mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 250A