250E3C15.5S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 250A 1.55KVAC
Φύλλα δεδομένων: 250E3C15.5S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 52 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 52 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 250E3C15.5S
Αριθμός εξαρτήματος 250E3C15.5S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 250A 1.55KVAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 52 pcs Φύλλο δεδομένων 250E3C15.5S.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 1.55kV Μέγεθος / Διαστάσεις 18.875" L x 3.000" W x 9.750" H (479.43mm x 76.20mm x 247.65mm)
Σειρά POWR-GARD® Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 250A
Τάξη E Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Hazardous Locations
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
250HXG470MEFCSN25X35
250HXG470MEFCSN25X35
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Σε απόθεμα: 30449 pcs
Κατεβάστε: 250HXG470MEFCSN25X35.pdf
RFQ
250FM
250FM
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 250A 690VAC/500VDC