20KPA232A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA232A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 20KPA232A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 232V 374V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA232A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA232A
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA232A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 232V 374V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9370 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA232A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 232V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 374V
Τάση - Ανάλυση (Min) 259.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά 20KPA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 54A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
20KPA216CA
20KPA216CA
Περιγραφή: TVS DIODE 216V 348V P600
Σε απόθεμα: 7031 pcs
Κατεβάστε: 20KPA216CA.pdf
RFQ
20KPA232A-B
20KPA232A-B