20KPA216CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA216CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 216V 348V P600
Φύλλα δεδομένων: 20KPA216CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 20KPA216CA
Αριθμός εξαρτήματος 20KPA216CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 216V 348V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7031 pcs Φύλλο δεδομένων 20KPA216CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 216V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 348V
Τάση - Ανάλυση (Min) 241.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 20KPA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 20000W (20kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Αλλα ονόματα 20KPA216CA-ND
20KPA216CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 58A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
20KPA216
20KPA216
Περιγραφή: TVS DIODE 216V 365.4V P600
Σε απόθεμα: 8916 pcs
Κατεβάστε: 20KPA216.pdf
RFQ
20KPA216A-B
20KPA216A-B
Σε απόθεμα: 6890 pcs
Κατεβάστε: 20KPA216A-B.pdf
RFQ
20KPA216C
20KPA216C