1SMA28AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA28AT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 28V 45.4V SMA
Φύλλα δεδομένων: 1.1SMA28AT3G.pdf2.1SMA28AT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMA28AT3G
Αριθμός εξαρτήματος 1SMA28AT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 28V 45.4V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5668 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SMA28AT3G.pdf2.1SMA28AT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 45.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 31.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα 1SMA28AT3GOSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 430pF @ 1MHz