1SMA26CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA26CAT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 26V 42.1V SMA
Φύλλα δεδομένων: 1.1SMA26CAT3G.pdf2.1SMA26CAT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1SMA26CAT3G
Αριθμός εξαρτήματος 1SMA26CAT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 26V 42.1V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6023 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1SMA26CAT3G.pdf2.1SMA26CAT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 26V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 42.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 28.9V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα 1SMA26CAT3GOSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 9.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 240pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1