1.5SMC440A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC440A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 376V 602V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC440A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC440A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC440A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 376V 602V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125133 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC440A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 376V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 602V
Τάση - Ανάλυση (Min) 418V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC440ACT
F4116CT
F4116CT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC440AHE3_A/I
1.5SMC440AHE3_A/I
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 376VWM 602VC SMCJ
Σε απόθεμα: 116087 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC440AHE3_A/I.pdf
RFQ
1.5SMC440A
1.5SMC440A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.