1.5SMC440A-M3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC440A-M3/57T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 376VWM 602VC SMCJ
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC440A-M3/57T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2550 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC440A-M3/57T Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 112338 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC440A-M3/57T.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 418V
Τάση - Ανάλυση (Min) 376V Τάσης - Ανάλυση DO-214AB (SMCJ)
Τύπος Zener Σειρά 1.5SMC, TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 2.5A
Πόλωση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5SMC440A-M3/57T
Περιγραφή TVS DIODE 376VWM 602VC SMCJ Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 602V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC440AHE3_AIH
1.5SMC440AHE3_AIH
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 376V 602V DO214AB
Σε απόθεμα: 108087 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC440AHE3_AIH.pdf
RFQ
1.5SMC440A
1.5SMC440A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: 1.5SMC440A.pdf
RFQ
1.5SMC440AHE3_A/H
1.5SMC440AHE3_A/H
Κατεβάστε: 1.5SMC440AHE3_A/H.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC440A.pdf
1.5SMC43CAHR7G
1.5SMC43CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC43CAHR7G.pdf
1.5SMC440AHE3_A/I
1.5SMC440AHE3_A/I
Κατεβάστε: 1.5SMC440AHE3_A/I.pdf
1.5SMC440A-E3/57T
1.5SMC440A-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC440A-E3/57T.pdf
1.5SMC440C
1.5SMC440C
Περιγραφή: TVS DIODE 376V 632.1V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC440C.pdf
1.5SMC440AHE3_ALL
1.5SMC440AHE3_ALL
Περιγραφή: TVS DIODE 376VWM 602VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC440AHE3_ALL.pdf
1.5SMC440A-M3/9AT
1.5SMC440A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC440A-M3/9AT.pdf
1.5SMC440A-E3/9AT
1.5SMC440A-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC440A-E3/9AT.pdf
1.5SMC440
1.5SMC440
Κατεβάστε: 1.5SMC440.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών