1.5SMC27CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5SMC27CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC27CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC27CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC27CA Κατασκευαστής Littelfuse Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 311100 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC27CA.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 25.7V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 23.1V Τάσης - Ανάλυση DO-214AB (SMCJ)
Τύπος Zener Σειρά 1.5SMC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 40.5A
Πόλωση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5SMC27CA Περιγραφή TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC SMD
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 37.5V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC27CA
1.5SMC27CA
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA.pdf
RFQ
1.5SMC27AT3
1.5SMC27AT3
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC27AT3.pdf
RFQ
1.5SMC27AHM6G
1.5SMC27AHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC27AHM6G.pdf
1.5SMC27CA-E3/57T
1.5SMC27CA-E3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA-E3/57T.pdf
1.5SMC27AHR7G
1.5SMC27AHR7G
Κατεβάστε: 1.5SMC27AHR7G.pdf
1.5SMC27CA TR13
1.5SMC27CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA TR13.pdf
1.5SMC27CA
1.5SMC27CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA.pdf
1.5SMC27AT3G
1.5SMC27AT3G
Κατεβάστε: 1.5SMC27AT3G.pdf
1.5SMC27CA M6G
1.5SMC27CA M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA M6G.pdf
1.5SMC27CA-E3/9AT
1.5SMC27CA-E3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA-E3/9AT.pdf
1.5SMC27C
1.5SMC27C
Περιγραφή: TVS DIODE 23.1V 39.38V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC27C.pdf
1.5SMC27CA-M3/57T
1.5SMC27CA-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA-M3/57T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών