1.5SMC27AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC27AT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC27AT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC27AT3G
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC27AT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4117 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC27AT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 23.1V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 37.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 25.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC27AT3GOSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 40A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης 1.5SMC εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC27CA
1.5SMC27CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB
Σε απόθεμα: 311219 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA.pdf
RFQ
1.5SMC27CA TR13
1.5SMC27CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Σε απόθεμα: 127370 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC27CA TR13.pdf
RFQ
1.5SMC27AHE3/9AT
1.5SMC27AHE3/9AT
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC27AHE3/9AT.pdf
1.5SMC27AT3
1.5SMC27AT3
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor