1.5SMC15CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC15CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC15CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC15CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC15CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 199465 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC15CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12.8V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 71.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC15CA-E3/9AT
1.5SMC15CA-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 225793 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC15AT3G
1.5SMC15AT3G
Περιγραφή: TVS DIODE 12.8V 21.2V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC15AT3G.pdf
RFQ
1.5SMC15AHR7G
1.5SMC15AHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC15AHR7G.pdf
1.5SMC15CA M6G
1.5SMC15CA M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA M6G.pdf
1.5SMC15AHM6G
1.5SMC15AHM6G
Κατεβάστε: 1.5SMC15AHM6G.pdf
1.5SMC15CA TR13
1.5SMC15CA TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA TR13.pdf
1.5SMC15CA-M3/57T
1.5SMC15CA-M3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA-M3/57T.pdf
1.5SMC15AT3
1.5SMC15AT3
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: 1.5SMC15AT3.pdf
1.5SMC15CA
1.5SMC15CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA.pdf
1.5SMC15C
1.5SMC15C
Περιγραφή: TVS DIODE 12.8V 22.26V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC15C.pdf
1.5SMC15CA-E3/57T
1.5SMC15CA-E3/57T
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA-E3/57T.pdf
1.5SMC15CA-M3/9AT
1.5SMC15CA-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC15CA-M3/9AT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών